Фігурка Тварини Рудий Лев звукові ефекти

- Немає в наявності
- Код: 29382
1 367 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий лев неодмінно сподобається маленькому шанувальнику пригод! Іграшка виготовлена з приємних на дотик матеріалів із м'яким наповнювачем усередині. Лев видає звуки характерного свого вигляду.
Характеристики:
- Паковання: Поліетиленовий пакет
- Країна-виробник: Китай
- Габарити іграшки: 61 х 27 х 32 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дика тварина |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 270 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29382 |
- Ціна: 1 367 ₴
