Ігровий набір Карета з конем 2 ляльки

- Немає в наявності
- Код: 29388
1 497 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принц і принцеса в казковій кареті, яку веде красивий крилатий єдиноріг, з різнобарвною гривою. З таким набором можна гратися нескінченно: заплітати та розчісувати гриву єдинорога, розігрувати різноманітні сюжети, влаштовувати пригоди для принца та принцеси, грати самій або в компанії друзів! У принцеси гарне вбрання, блискуча діадема та довге біляве волосся, у принца — характерний костюм і корона, вони мають чудовий вигляд разом. Сюжетні ігри з ляльками сприяють розвитку фантазії, дрібної моторики та комунікативних навичок дитини. Усі деталі виготовлені з безпечних полімерів.
Комплектація:
- 2 ляльки
- Карета
- Конячка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років;
- Висота ляльки: 29 см
- Довжина карети з конем: 55 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 67 х 19 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 497 ₴

