Пляжне надувне крісло шезлонг Інтекс Intex 188 х 99 см від 14-ти років Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 29389
1 616 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг для плавання створений спеціально для поціновувачів комфортного відпочинку в літню пору! Підходить для дітей віком від 14-ти років. Цей матрац ідеальний варіант для тих, хто любить подорожувати та проводити час на водоймі. Зручна конструкція надувного крісла нагадає вам домашній диван. Піднесена спинка створює додаткову зручність і допоможе вам повністю розслабитися. Вбудований підсклянник дасть змогу брати з собою напої, щоб втамувати спрагу під час довгих подорожей по воді. Насос у комплекті не передбачений.
Особливості:
- Контурний дизайн для додаткового комфорту
- 2 повітряні камери
- Підсклянник
- Ремкомплект у наборі
Характеристики:
- Вік: Від 14-ти років
- Розмір: 188 х 99 см
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0,4 мм
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 36 × 10 × 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Блакитний |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.4 мм |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 990 мм |
- Ціна: 1 616 ₴



