Лялька функціональна з аксесуарами Yala Baby 45 см Вид 2

-10%
- Готово до відправки
- Код: 29390
1 349 ₴
1 217 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мила лялечка в чарівному фіолетовому платті та з блискучою короною стане найкращою подружкою для дівчинки. У лялечки довге волосся, яке можна укладати в різні зачіски, а ще вона вміє пити та ходити в туалет. Так само лялечка може самостійно стояти на ногах без опори. Лялька з шарнірами в колінах. Все необхідне для догляду за лялькою в неї із собою: пляшечка, гребінець, гумки для волосся й взуття.
Ігри в ляльки корисні для гармонійного розвитку дитини: вони стимулюють мовлення, уяву та дрібну моторику дитини. Лялечка зроблена з безпечних матеріалів.
Особливості:
- Лялька з шарнірами в колінах
- Лялька може самостійно стояти
- Довге волосся
- Лялька п'є та ходить у туалет
- Різноманітні аксесуари
Комплектація:
- Пляшечка
- Тарілка, ложечка
- Гребінець
- Гумки для волосся
- Заколки
- Памперс
- Горщик
- Взуття
Характеристики:
- Для дітей від 3 років
- Висота ляльки: 45 см
- Пакування: Збірна коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 19 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 45 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 217 ₴


