Набір дитячих інструментів для хлопчика у валізці 24 елементи

- Немає в наявності
- Код: 29397
1 485 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів у валізці. Відкрийте для своєї дитини і для себе чудовий світ роботи по дому та ремонту! Нехай малюк вчиться всьому необхідному для дорослого чоловіка - з цим набором інструментів він буде зайнятий надовго! Всі елементи зроблені з пластику високої якості.
Комплектація:
- Механічна циркулярна машина
- Плоскогубці
- Молото-викрутка
- Болти
- Ключ-шайби
- Гайки
- Бруски дерева
- Машинне масло
- Шестерні
- Напилок
- Панель тиску
Характеристики:
- Для дітей від 3-х років
- Кількість елементів у коробці: 24 штук
- Розміри іграшки: 49 х 24 х 64 см
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 34 х 18 х 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 1 485 ₴

