Інтерактивний ігровий набір лікаря у валізі 38 елементів

- Немає в наявності
- Код: 29405
1 060 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір, який допоможе дитині дізнатися більше про професію лікаря і побути в його ролі. У наборі є все необхідне, щоб малюк зміг відчути себе справжнім фахівцем у своїй справі і вилікував усі свої іграшки.
Ігровий набір має 3 види складання:
- 1 - валіза
- 2 - робоче місце, яке зручно ставити на стіл
- 3 - робочий стіл у повний зріст
Іграшка оснащена світловими ефектами.
Такий набір допоможе дитині розвинути уяву, логічне мислення і дрібну моторику. Усі деталі в наборі зроблені з якісних і безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Робочий стіл
- Мийка
- Стетоскоп
- Шприц
- Окуляри
- Градусник
- Молоточок
- Пінцет
- Аксесуари
Характеристики:
- Для дітей від 3-х років
- Ефекти працюють від батарейок: 4 шт. типу AG10 (входять до комплекту)
- Кількість елементів: 38 шт.
- Розмір іграшки: 59,5 х 26 х 72,5 см
- Упаковка: Валіза
- Габарити валізи: 26,5 х 20 х 36,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 365 мм |
- Ціна: 1 060 ₴



