Розвиваюча іграшка Музичний ігровий центр Мультикуб з пультом Англійське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 29406
1 456 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізікуб-сортер складається із 6 граней із різними ігровими елементами. На чотирьох гранях куба розташовані отвори для фігур сортера різних форм і кольорів. Знизу розміщені дверцята, з яких зручно діставати фігурки. Верхня частина являє собою інтерактивну панель на пульті керування зі зручною ручкою для перенесення. Вона має безліч цікавих функцій, як-от: дитячі пісні, голоси тварин, колискові мелодії та музичні інструменти. Також іграшка здатна функціонувати за допомогою пульта, що входить до комплекту. Іграшка розвиває дрібну моторику, посидючість, логіку. Дасть змогу малюкові вивчити кольори та форми. Озвучено англійською мовою.
Комплектація:
- Куб
- Пульт керування
- Деталі для сортера
Функції:
- Регулювання гучності
- Дитячі пісні
- Голоси тварин
- Колискові мелодії
- Звуки природи
- Музичні інструменти
- Таймер на 10/20/30 хвилин
- Сортер із літерами та тваринами
- Шестерні що обертаються
- Телефон-пискавка
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Для дітей від народження
- Працює від батарейок 3 шт. типу ААА (до комплекту не входять) й 1 шт. типу CR2025 (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 20 х 20 х 21 см
- Упаковка: В коробці
- Габарити упаковки: 25,5 х 22 х 23,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 235 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 1 456 ₴

