Музичний ігровий центр 3 в 1 Стіл Крісло для стрибків Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 29409
3 681 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункційний розвиваючий центр, був розроблений так, щоб рости разом із Вашою дитиною. Розвиваючий центр виконує ігрову та навчальну функції.
Іграшки, що розміщуються на основі стійки, можна змінювати на свій розсуд.
Сидіння обертається на 360 градусів навколо своєї осі та розтягується, щоб малюк міг підстрибувати. Завдяки незвичайному прозорому віконцю малюк також зможе бачити свої ніжки і піаніно, яке підсвічується.
Це допоможе йому освоїти причиново-наслідковий ефект. Для діток, які вже починають ходити, центр можна трансформувати, знявши підставку для ніг і сидіння.
На третьому рівні центр можна перетворити на столик.
Зручний і сучасний розвиваючий центр стане улюбленим місцем для ігор.
Особливості:
- Підходить для діток із 6 місяців
- Три варіанти застосування: сидіти, обертатися та стрибати;
ходити, пересуватися та вивчати щось нове
грати та малювати на столику - Прозоре віконце дає змогу малюкові побачити піаніно
- Трансформується в ігровий столик
- Іграшки можна прикріпити до основи та розташувати в довільному порядку
- Стільчик обертається на 360 градусів і має кріплення для іграшок
- Музичне піаніно з підсвічуванням має декілька режимів гри
- Підставка для ніжок регулюється за висотою
- Компактне та зручне зберігання
Характеристики:
- Вік: від 6-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Габарити столика: 56 х 56 х 65 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 40 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Діаметр | 560 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 3 681 ₴







