Музичний ігровий центр 3 в 1 Стіл Крісло для стрибків Сірий

- Немає в наявності
- Код: 29410
3 681 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний розвиваючий центр був розроблений так, щоб рости разом з Вашою дитиною. Розвиваючий центр виконує ігрову та навчальну функції.
Іграшки, що розміщуються на основі стійки, можна змінювати на власний розсуд.
Сидіння повертається на 360 градусів навколо своєї осі і розтягується, щоб малюк міг підстрибувати. Завдяки незвичайному прозорому віконцю малюк також зможе бачити свої ніжки і піаніно, що світиться.
Це допоможе йому освоїти причиново-наслідковий ефект. Для діток, які вже починають ходити, центр можна трансформувати, знявши підставку для ніг і сидіння.
На третьому рівні центр можна перетворити на столик.
Зручний та сучасний розвиваючий центр стане улюбленим місцем для ігор.
Особливості:
- Підходить для діток із 6 місяців
- Три варіанти застосування: сидіти, обертатися та стрибати;
ходити, пересуватися та вивчати щось нове
грати та малювати на столику - Прозоре віконце дає змогу малюкові побачити піаніно
- Трансформується в ігровий столик
- Іграшки можна прикріпити до основи та розташувати в довільному порядку
- Стільчик обертається на 360 градусів і має кріплення для іграшок
- Музичне піаніно з підсвічуванням має декілька режимів гри
- Підставка для ніжок регулюється за висотою
- Компактне та зручне зберігання
Характеристики:
- Вік: від 6-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Габарити столика: 56 х 56 х 65 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 40 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Діаметр | 560 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 3 681 ₴






