Ігровий набір для дівчинки Лялька Ветеринар із вихованцями й аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 29439
652 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька ветеринар — чудовий подарунок для маленьких шанувальників тварин. У ляльки рухомі руки та ноги, вона одягнена в медичний одяг. Тематичні ігрові набори розвивають у дітей певні соціальні навички та знайомлять із новими професіями.
Комплектація:
- Лялька-лікар ветеринарної клініки
- Фігурки тварин-пацієнтів
- Столик із вагами для тварин
- Аксесуари
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір ляльки (ДхШхВ): 27 х 7 х 4 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 6 х 33 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 7 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 652 ₴
