Ігровий набір для дівчаток Лялька з аксесуарами Кухня

- Немає в наявності
- Код: 29440
656 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька — чудова господиня, яка любить готувати смаколики на своїй кухні. У неї все необхідне завжди під рукою. Кухонні меблі виготовлені в стильному дизайні та обладнані всім необхідним для створення смачних кулінарних шедеврів. Захопливі рольові ігри з господарсько-кулінарним сюжетом дуже популярні серед дівчаток! Такий ігровий набір розвиватиме фантазію, уяву та з дитинства прив'яже любов до ладу та сімейну затишку.
Комплектація:
- Лялька
- Тумба з конфоркою та раковиною
- Кухонна утварка
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір ляльки (ДхШхВ): 28 х 7 х 3 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 6 х 32 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 7 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 656 ₴
