Машинка на радіокеруванні Джип Dragon Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 29441
904 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні — сучасна модель, яка чудово підійде на подарунок хлопчикові будь-якого віку.
Конструкція зроблена в яскравому та реалістичному дизайні в масштабі 1:16.
Джип виділяється прогумованими колесами з протектором і протиударним пластиковим корпусом.
Керування від пульта-джойстика дає змогу моделі розганятися на велику швидкість, а регулятор передніх коліс дає змогу точно здійснювати всі повороти.
Особливості:
- Радіокерування
- Регулятор передних колес
- Гумові колеса.
Комплектація:
- Машинка
- Пульт
- Зарядний пристрій від мережі 220V
- Акумулятор
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 4,8 V (до комплекту входять)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 21 х 14 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 17 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 904 ₴


