Лялька з аксесуарами 29 см Glo-ui girls Вид 5

-33%
- Готово до відправки
- Код: 29459
441 ₴
295 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна модниця із серії "Glo-ui girls" — це не просто іграшка, а справжня ікона стилю та моди. Її витончене тіло та яскраве волосся привертають увагу, а одяг і різноманіття аксесуарів дають змогу створювати нескінченну кількість модних образів. Лялька одягнена в ультрамодне плаття з оригінальним дизайном і стильними принтами, які підкреслюють її граціозність і вишуканість. Головною особливістю набору є великий вибір аксесуарів, які дають змогу створювати різні стилі та настрої. Іграшкова красуня стане ідеальним компаньйоном для будь-якої маленької модниці. Вона буде не тільки джерелом натхнення, але й незамінним помічником у створенні свого власного стилю і іміджу!
Особливості:
- Сучасний трендовий дизайн милої ляльки
- Приємний доброзичливий вираз обличчя
- Оригінальний дизайн кутюрного плаття
- Стильна зачіска
- Довге шовковисте волосся
- Актуальні додаткові аксесуари
- Наклейки, крейда для створення сучасного модного образу
- Лялька має рухомі ручки та ніжки, що зробить гру з нею різноманітнішою
- Безліч точок артикуляції дають змогу змінювати та приймати різні пози
- Дає розвивати дитячу фантазію і творчий потенціал, а також навчитися поєднувати кольори та стилі, створюючи унікальні модні образи
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Зріст ляльки: 29 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 4,5 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 6 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 295 ₴
