Інтерактивний робот на батарейках Robot Gliard Синій

- Немає в наявності
- Код: 29461
505 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот — це оригінальна модель розумної машини, яка стала на шлях справедливості, щоб захистити світ від небезпеки та загрози. Він завжди готовий гарантувати безпеку містян, а його міць і надійність роблять його невіддільною частиною міської інфраструктури.
Особливості:
- Стильний інноваційний дизайн
- Ефектна підсвітка корпусу
- Високоякісна деталізація корпусу іграшки
- Активація космічних пострілів і тематичних звуків
- Плавна ходьба
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір ігрової моделі: 25 х 16,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 19 × 10 × 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 29461 |
- Ціна: 505 ₴

