Машинка на радіокеруванні Lamborghini Салатовий

- Немає в наявності
- Код: 29468
564 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна модель машини, яка працює від акумулятора та має безліч цікавих ефектів: світловий супровід руху та прогумовані колеса, що залишають справжні сліди від протекторів!
Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: швидкий рух уперед і назад, повороти вбік. Спортивна машинка відразу захопить увагою дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- Машина працює від акумуляторної батареї
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Підсвітка фар під час руху
- Добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальну схожість зі справжнім автомобілем
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 23 х 10 х 5,5 см
- Паковання: Коробка
- габарити упаковки: 25,5 х 10,5 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29468 |
- Ціна: 564 ₴


