Трек спуск із кульками 4 яруси Jungle Tumbler

- Немає в наявності
- Код: 29469
722 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий трек спуск із кульками складається з 4 ярусів. Опустіть м'яч на вершину вежі та спостерігайте, як він рухається різними рівнями, поки не зупиниться біля дна вежі. До набору входить 7 різнобарвних елементів, з яких дитина може скласти вежу заввишки приблизно 50 см.
Особливість:
- 4 кольорових спуски
- Різнобарвні кульки
- Звукові ефекти
- Легко розбірна конструкція
Комплектація:
- Деталі спуску — 7 елементів
- Кульки 2 шт.
Характеристики:
- Вік: від 12-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Діаметр кульок: 4,5 см
- Розміри іграшки: 35 х 11 х 50 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 38 х 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота у зібраному вигляді | 500 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 722 ₴







