Екскаватор на радіокеруванні Truck Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 29470
715 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З екскаватором на радіокеруванні Ваша дитина зможе побудувати піщані замки, вирити котовані та створити нові унікальні ландшафти, даючи волю своїй фантазії.
Особливості:
- Ігрова модель відрізняється чудово пропрацьованим дизайном і гармонійним колірним поєднанням
- Мерехтлива підсвітка кабіни
- Повне керування: вперед, назад, повороти вліво, вправо
- Прогумовані колеса з протекторним малюнком для кращого зчеплення з дорожнім покриттям
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7 V
- Масштаб: 1:24
- Розмір іграшки: 24,5 х 10,5 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 12 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29470 |
- Ціна: 715 ₴

