Дитячий електромобіль із пультом Джип AUDI Q7 Білий

- Немає в наявності
- Код: 29473
14 004 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний дитячий електромобіль AUDI Q7 з дистанційним пультом керування. Машинка керується з кабіни, а також через дистанційний пульт. Під час роботи світяться передні та задні фари, встановлена mp3 магнітола з USB-входом. Обладнана заднім приводом із двома двигунами по 35W. На машинці встановлені задні амортизатори. Обидві двері відчиняються. Сидіння обтягнуте шкірозамінником, має ремені безпеки для малюків. Можливість регулювати швидкість руху за допомогою пульта. Максимальна швидкість 6-7 км/год. Повного заряду акумулятора вистачає на 100-120 хвилин. Час заряджання 10-12 годин.
Особливість:
- Призначений для дітей віком від 2 до 7 років;
- Є пульт дистанційного керування 2.4GHz;
- Радіус дії пульта 30 м;
- Акумулятор: 12V/7Ah (зарядний пристрій у комплекті);
- Задній привод;
- Два двигуни по 35W
- Час роботи повністю зарядженого акумулятора: прибл.. 1-2 години (залежно від навантаження);
- Час заряджання акумулятора від 10 до 12 годин;
- Амортизатори;
- Максимальна швидкість: 6-7 км/год;
- Світлові та звукові ефекти;
- Ремінь безпеки;
- Сидіння пластмасове;
- Двері відчиняються;
- EVA-колеса;
- Є MP3, USB-вхід, TF.
Характеристики:
- Розмір: 121 x 71 x 59 см
- Розмір упаковки: 122 x 63 x 47 см
- Максимальне навантаження: до 30 кг
- Вага: 21 кг
- Вага упаковки: 25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Лобове скло, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Колонки, Амортизатор, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Радіус дії пульта/брелока | 30 м |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 121 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 59 см |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 29473 |
- Ціна: 14 004 ₴




