Іграшковий пістолет на кульках із лазерним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 29475
448 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель пістолета зі зручною ручкою, що стріляє кульками. Ця іграшкова зброя призначена для тренування точності за мішенями з різної дистанції. Знімний лазерний приціл допоможе прискорити та полегшити прицілювання в русі.
Особливості:
- Сучасний пістолет із чудовою деталізацією
- Стріляє маленькими кульками (до комплекту не входять)
- Виготовлений із міцного первинного пластику, головні переваги якого — легкість і міцність
- Знімний лазерний приціл, що працює від батарейок, що входять до комплекту
- Пістолет призначений для стрільби по мішенях із різної дистанції
Характеристики:
- Вік: від 18 років
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41,5 × 5,5 × 18,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 185 мм |
- Ціна: 448 ₴
