Дитячий автомат на кульках із лазерним прицілом P 41 A

- Немає в наявності
- Код: 29476
708 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат P41A стріляє пластиковими кульками 6 мм. Обладнаний знімним лазерним прицілом. Дальність стрільби 25 метрів. Режим стрільби одиночний. Габарити автомата 65 х 28 х 5 см.
Особливість:
- Лазерний приціл
- Дальність стрільби 30 м
- Режим стрільби одиночний
Комплектація:
- Автомат
- Кульки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 30 м |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 708 ₴
