Дитячий автомат М45 на кульках із лазерним прицілом

- Немає в наявності
- Код: 29477
717 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат на кульках, стріляє стандартними кульками діаметра 6 мм. Автомат обладнаний лазерним прицілом, який може бути встановлений на верхній або нижній планці на дулі. Приклад знімний, має регулювання довжини. За допомогою кнопки на прикладі можна вибрати оптимальну довжину приклада. Дальність стрільби 25-30 метрів. Режим стрільби одиночний, після кожного пострілу необхідно перезаряджати. Оснащений запобіжником. Обойма вміщує 20 кульок, а також має бункер на 100 кульок. Довжина автомата 75 см.
Особливість:
- Лазерний приціл
- Дальність стрільби 30 м
- Режим стрільби одинарний
- Знімний приклад
- Регульована довжина приклада
- Запобіжник
Габарити паковання 76,6 х 23,5 х 7,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 30 м |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 766 мм |
| Ширина упакування | 73 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 717 ₴

