Іграшковий Екскаватор на радіокеруванні Truck Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 29478
689 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З екскаватором на радіокеруванні Ваша дитина зможе побудувати піщані замки, вирити котовані та створити нові унікальні ландшафти, даючи волю своїй фантазії.
Особливості:
- Ігрова модель відрізняється чудово пропрацьованим дизайном і гармонійним колірним поєднанням
- Мерехтлива підсвітка кабіни
- Повне керування: вперед, назад, повороти вліво, вправо
- Прогумовані колеса з протекторним малюнком для кращого зчеплення з дорожнім покриттям
Комплектація:
- Екскаватор
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 27 х 10,5 х 11,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 12 х 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 689 ₴

