Іграшкова машинка Спецтехніка Сміттєвоз інерційний з краном Purifier

-26%
- Готово до відправки
- Код: 29480
602 ₴
445 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина Сміттєвоз являє собою інерційну модель спецтехніки. Модель чудово деталізована, тому стане гарним подарунком для кожного малюка.
Особливості:
- Інерційний рух
- Світяться проблискові маячки
- Докладна деталізація
- 3 кнопки, які відповідають за ефекти (звук ключа запалювання, поворотники, сигнал).
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (у комплекті)
- Масштаб: 1:20
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 19 х 10 х 9 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 12 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 445 ₴

