Дитяча машина Спецтехніка Сміттєвоз інерційний з ефектами

-23%
- Готово до відправки
- Код: 29484
729 ₴
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина Сміттєвоз являє собою інерційну модель спецтехніки. Модель чудово деталізована, тому стане гарним подарунком для кожного малюка.
Особливості:
- Інерційний рух
- Світяться проблискові маячки
- Висока деталізація
- 4 кнопки, які відповідають за ефекти (звук ключа запалювання, задній хід, сигнал).
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (у комплекті)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 26 х 9 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 11,5 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 559 ₴

