Дитяча машинка Екскаватор із навісним обладнанням та ефектами Builder Зелений

- Немає в наявності
- Код: 29492
597 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подбайте про місто та його добробуту допоможуть машини будівельних бригад із серії "Builder"! Реалістична модель спецтранспорту має крутий дизайн і точну деталізацію, що не може не вражати. Завдяки ігровим елементам і функціоналу дитина зможе ознайомитися з принципом роботи спецобладнання й розглянути всі її особливості конструкції!
Особливості:
- Має великий зовнішній вигляд і широкий ігровий функціонал
- Точна деталізація машини дає змогу допитливій дитині ближче познайомитися з міською спецтехнікою й вивчити її особливості
- Оригінальний дизайн і яскраве характерне забарвлення салатового кольору
- Міні модель оригінального транспорту будівельних служб
- Панель керування ефектами розміщується на даху
- 4 функціональних кнопок і яскрава мигалка
- Наявність інерційного механізму
- Рухомий габаритний ківш
- Допоможе в створенні різних тематичних сюжетів та ігор.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 26 х 10 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 12 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 597 ₴


