Іграшкова машинка Пожежна машина на радіокеруванні з рухомими елементами

- Немає в наявності
- Код: 29494
699 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична пожежна машина підкорить Вашу дитину, якісною конструкцією та приємним функціоналом.
Машинка виготовлена в класичному червоному кольорі з приємними білими та сірими вставками. Платформа крутиться на 360°, а драбина підіймається, опускається і висувається.
Особливості:
- Ігрова модель відрізняється чудово пропрацьованим дизайном і гармонійним колірним поєднанням
- Повне керування: вперед, назад, повороти вліво, вправо
- Потужна акумуляторна батарея 3,7 V
- Прогумовані колеса з протекторним малюнком для кращого зчеплення з дорожнім покриттям
- Безліч рухомих елементів
Комплектація:
- Пожежна машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри іграшки: 26,5 х 7,6 х 11,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 13 х 14,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Червоний |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 699 ₴

