Дитяча машинка Трейлер із вертольотом на батарейках Білий

- Немає в наявності
- Код: 29495
703 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер є інерційною моделлю спецтехніки. Модель чудово деталізована (у масштабі 1:16), тому стане чудовим подарунком для кожного малюка. Крім цього, на причепі біля трейлера розмістився вертоліт, який обладнаний рухомими деталями.
Особливості:
- Інерційний рух
- Світяться проблискові маячки
- Докладна деталізація
- 4 кнопки, які відповідають за звукові ефекти (задній хід, запалювання, сигнал)
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (у комплекті)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 40 х 10 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 12 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 703 ₴




