Дитяча машина Спецтехніка Прибиральна машина Інтерактивна Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 29501
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка — це деталізована модель міського транспорту серії "Sweeper".
Спецтехніка представлена — комунальним транспортом, який належить до типу прибиральних машин. Масштаб 1:16!
Транспорт у своєму дизайні має сірі, чорні та блакитні вставки, також корпус прикрашений написами та наклейками.
Особливості:
- Рухоме навісне обладнання
- Інерційний механізм передніх коліс
- Кришки контейнера, що відкриваються
- Похила платформа;
- Висувні стопора
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
На даху кабіни розташовані три функціональні кнопки, які активують звукові ефекти:
- кнопка з ключем — запалювання й роботу двигуна
- кнопка з клаксоном — звук сигналу
- кнопка з буквою — звук заднього ходу.
Під час натискання на кнопки фари підсвічуються білим кольором.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт AG-13 (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 25 х 10 х 19 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 11 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 559 ₴
