Іграшковий Автомат Калашникова АК47 на пістонах Golden Gun

- Немає в наявності
- Код: 29506
550 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний фабричний варіант автомата АК-47 потішить будь-яку дитину. Іграшковий автомат "АК-47" автомат працює з пістонами з вісьмома звуковими пострілами зі знімним магазином.
Іграшковий автомат АК-47 бренда Golden Gun вирізняється високою якістю й довговічністю пускового пристрою. Розміри відповідають реальному прототипу, а висока деталізація муляжу робить схожість максимальною.
Іграшкова зброя працює на пістонах. Одне кільце призначене для 8 зарядів.
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Кількість зарядів: 8
- Розмір автомата (ДхВ): 64 х 13 см
- Паковання: Блістер
- Габарити в пакованні: 23 x 71 x 3,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Пістони |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 550 ₴

