Джип на радіокеруванні Rock Crawler Gracer Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29514
944 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поринь в атмосферу неймовірних перегонів разом із новим позашляховиком "Rock Crawler". Відтепер керування потужним велетнім на колесах більше не мрія, а захоплива реальність, у якій маленький перегінник зможе підкорювати круті віражі та долати непрохідне бездоріжжя. Крутий всюдихід на радіокеруванні має не тільки неперевершений дизайн, але й цікавий функціонал, з яким не набридне жодна допитлива дитина.
Особливості:
- Всюдихід працює від акумуляторної батареї
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Чудова амортизація
- Гумові колеса
- Підсвітка
- Всюдихід має яскравий дизайн із контрастними малюнками
- Добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальної схожості зі справжньою машиною
Комплектація:
- Всюдихід
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:12
- Розмір джипа: 19 х 15,5 х 27 см
- Частота роботи пульта: 27 GHz
- Елементи живлення джипа: Акумулятор 3,7 V (у комплекті)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 18 х 20
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 4 |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 944 ₴


