Дитячий пістолет зі звуком і світлом

- Немає в наявності
- Код: 29516
433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залишайтеся на варті галактичного порядку разом із пістолетом нового покоління! Набір із чудовою деталізацією та сучасним дизайном допоможе відчути собі справжнім міжгалактичним героєм. Він містить пістолет із різними ефектами та гранату.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- Чудова деталізація
- Пістолет має звукові та світлові ефекти: підсвітка, звук і вібрація під час стрільби
- Граната в комплекте
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Матеріал: Пластик
- Розмір пістолета (ДхВ): 24 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 6,5 х 22,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 225 мм |
- Ціна: 433 ₴

