Дитячий автомат зі світлом і звуком вібрація Spesial Forces

- Немає в наявності
- Код: 29517
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Беріть із собою автомат з ефектами та вирушайте на важливу місію з порятунку світу! Реалістична зброя має привабливий мінімалістичний дизайн із добре деталізованим корпусом. Автомат обладнаний яскравою підсвіткою і звуковими ефектами, які додають грі динамічності.
Особливості:
- Реалістичний дизайн автомата
- Виготовлена в камуфляжному забарвленні
- Гарна деталізація поверхні зброї
- Різнобарвна підсвітка та звукові ефекти
- Вібрація, яка імітує відбій від пострілів
- Кнопка "перезаряджання" зброї
- Кнопка перемикання режиму й активації постійного сяйва
- Безліч додаткових аксесуарів для більшої насиченості гри
- Тренує влучність, координацію рухів і кмітливість
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Матеріал: Пластмаса
- Розмір автомата (ДхВ): 62 х 16 х 24 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 63 х 4 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 630 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 502 ₴

