Дитяча гоночна машина Формула-1 Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29530
403 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масштабована модель справжнього гоночного боліда виготовлена в максимально реалістичному дизайні.
Машина обладнана інерційним механізмом і звуковими ефектами.
Іграшка сприяє розвитку координації рухів, фантазії та моторики малюка, надає йому можливість моделювати різні дорожні ситуації та розігрувати захопливі сюжети.
Ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Інерційний механізм
- Звукові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 33 х 13 х 8 см
- Паковання: Блістер
- Габарити упаковки: 35 х 15 х 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 403 ₴

