Конструктор військовий корабель Авіаносець SLUBAN Model Bricks 1088 деталей

- Немає в наявності
- Код: 29537
2 057 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Sluban військовий корабель — це військовий авіаносець у масштабі 1:45, завдовжки 55,3 см. Це прототип денсантного корабля амфібійних груп, вертолітоносець із суцільною палубою. До набору входить 1088 пластикових деталей, які легко та надійно кріпляться один до одного. Усі елементи виготовлені з якісних матеріалів. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 8 років.
Комплектація:
- 1088 деталі
- від'єднувач
- інструкція
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 1088 шт
- Довжина крейсера: 55,3 см
- Масштаб: 1:45
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 76 х 38 х 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 1088 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 760 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 2 057 ₴





