Конструктор військовий корабель Крейсер SLUBAN Model Bricks 459 деталей

-9%
- Готово до відправки
- Код: 29538
976 ₴
887 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Sluban військовий корабель Крейсер — це військовий корабель у масштабі 1:45, завдовжки 33 см. До набору входить 459 пластикових деталей, які легко та надійно кріпляться один до одного. Усі елементи виготовлені з якісних матеріалів. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 8 років.
Комплектація:
- 459 деталі
- від'єднувач
- інструкція
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість елементів: 459 шт
- Довжина крейсера: 33 см
- Масштаб: 1:45
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 33 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 459 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 887 ₴




