Водний пістолет Бластер двоструменевий 60 см Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29543
552 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращої літньої забави не знайти! Купівля водних пістолетів стане найкращим рішенням для активних ігор на свіжому повітрі. Діти будуть у захваті від водних бризок, що розлітаються на всі боки, від веселого водного протистояння, де немає переможців, адже головна мета гри — веселощі та чудовий настрій.
Особливості:
- Помповий принцип роботи
- Двоструменевий
- Місткий резервуар для води
- Подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета
- Яскрава колірна гама
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір пістолета - 60 х 7 х 23 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 28 х 69 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Червоний |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 230 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 552 ₴
