Конструктор Робот P.R. Mecha SLUBAN 585 деталі

-9%
- Готово до відправки
- Код: 29547
1 002 ₴
911 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN Мехамайстер Попелястий Партизан виготовлений із високоякісного пластику абсолютно безпечного для дітей. Усі деталі конструктора міцно тримаються між собою. Унікальний дизайн мініфігурки механічного руйнівника не залишить байдужою вашу дитину. Робот озброєний мечами, що робить гру захопливішою. Дитячий конструктор належить до серії ROBOT.
Комплектація:
- 585 детали
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 585 шт
- Розмір робота (ДхШхВ): 12,7 х 8,4 х 25,6 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 28,5 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 585 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Роботи |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 911 ₴




