Конструктор Робот P.R. Mecha SLUBAN 542 деталі

-24%
- Готово до відправки
- Код: 29548
1 111 ₴
845 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN Мехамайстер Попелястий Партизан виготовлений із високоякісного пластику абсолютно безпечного для дітей. Усі деталі конструктора міцно тримаються між собою. Унікальний дизайн мініфігурки механічного руйнівника не залишить байдужою вашу дитину. Робот озброєний мечами, що робить гру захопливішою. Дитячий конструктор належить до серії ROBOT.
Комплектація:
- 542 деталі
- інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 542 шт
- Розмір робота (ДхШхВ): 15,5 х 10,6 х 20,8 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 28,5 х 6,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 542 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Роботи |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 67 мм |
- Ціна: 845 ₴




