Водний пістолет Бластер Water gun 60 см Білий з чорний

- Немає в наявності
- Код: 29552
658 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращої літньої забави не знайти! Купівля водних пістолетів стане найкращим рішенням для активних ігор на свіжому повітрі. Діти будуть у захваті від водних бризок, що розлітаються на всі боки, від веселого водного протистояння, де немає переможців, адже головна мета гри — веселощі та чудовий настрій.
Особливості:
- Помповий принцип роботи
- Місткий резервуар для води
- Подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета
- Яскрава колірна гама
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Довжина пістолета — 60 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 28,5 х 66 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бластер |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
- Ціна: 658 ₴
