Гусеничний кран на радіокеруванні з ефектами Builder

-18%
- Готово до відправки
- Код: 29566
1 359 ₴
1 118 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран на радіокеруванні — докладно деталізована модель справжньої спецтехніки, у масштабі 1:12. Кран рухається вперед-назад, у право-вліво, кабіна обертається на 360 градусів. Кожен рух екскаватора супроводжується реалістичними звуками та миготінням різнобарвних лампочок, на гусеничних колесах. Також у кабіні екскаватора встановлена світлодіодна лампочка, яка під час функціонування екскаватора світиться різнобарвними вогниками.
Функції:
- Рух техніки (вперед, назад, вліво, вправо)
- Обертання на 360°
- Робота підіймального механізму
Комплектація:
- Кран
- Пульт р/у
- Акумуляторна батарея
- USB- шнур для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення крана: Акумулятор 3,7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА 1.5 V (до комплекту не входять)
- Розміри крана (ДхШХВ): 36 х 12 х 40 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 13 х 51 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 6 |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Кран |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 1 118 ₴






