Швидкісний спуск трек із машинками для малюків 5 поверхів 8 машинок

- Немає в наявності
- Код: 29567
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автотрек для найменших стане чудовою іграшкою кожного малюка!
Дивовижна модель виконана з високоякісної пластмаси та пофарбована приємними, пастельними кольорами.
Конструкція спочатку йде в розкладеному вигляді, отже, перед грою можна разом із дитиною зібрати автотрек за 6 простих кроків.
До набору входить 8 машин, кожна з яких є перевертнем.
Дизайн автотреку містить 5 спускових гірок і виїзд на головну дорогу. На самому верху розташована рівна платформа — це старт для початку заїзду!
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість рівнів: 5
- Кількість машинок у наборі: 8
- Габарити іграшки (ДхШхВ): 33 х 10 х 48 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 8 х 38 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 480 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Блакитний |
| Ширина у зібраному вигляді | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 558 ₴


