Дитячий набір інструментів для хлопчиків Міні будівельний стіл 46 деталей

- Немає в наявності
- Код: 29569
816 ₴
Дитячий ігровий набір інструментів «Mini Інструментальний стіл» - це чудовий спосіб познайомити юного майстра з відомими інструментами, з їх призначенням і принципом роботи.
Набір інструментів для гри являє собою невелику стійку, на якій є все необхідне для реалістичної сюжетно-рольової гри.
На робочій поверхні встановлена циркулярна пила. Крутіть ручку цього столярного інструменту, щоб пила крутилася. У нижній частині є духовка, в якій можна утилізувати непотрібні відходи. Також робоча поверхня обладнана двома спеціальними поличками для дрібних деталей і невеликою стійкою, на якій розташовано дві баночки з клеєм і маслом. А у верхній частині знайдуться спеціальні вішалки та тримачі для викрутки, гайкового ключа та інших інструментів.
Набір виконано з високоякісного пластику, в приємних колірних поєднаннях.
Комплектація:
- Стійка
- Викрутка
- Гайковий ключ
- 14 болтиків
- 8 гайок
- Пластикова колода
- 4 деталі тренажера
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Кількість елементів: 46 шт.
- Розмір столу: 23 х 15,5 х 29,5 см
- Упаковка: Коробка:
- Габарити упаковки: 33,5 х 18,5 х 35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 46 |
| Колір | Синій |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 295 мм |
- Ціна: 816 ₴

