Набір лікаря для дітей Анатомія людини

- Немає в наявності
- Код: 29572
368 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли ви бачите, що у вашої дитини прокидаються таланти анатома, то цей набір допоможе малюкові більш детально вивчити будову органів людини і після закріпити знання. Такий набір підійде для діток від 3х років, оскільки органи не мають вигляду справжніх, а всього лише повторюють форму.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Набір представлений у вигляді людини
- Деталізоване тіло з виділеними м'язами
- Набір органів, які всередині людського організму
- Є пінцет, для того, щоб кріпити і діставати органи
- Зверху всі органи закриваються ребрами, як в анатомії людини
- Такий набір дасть змогу дитині вивчити будову організму людини.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 12 х 4 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 8 х 30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 368 ₴


