Дитячий касовий апарат з ефектами аксесуарами та візком

- Немає в наявності
- Код: 29573
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в атмосферу торгівлі та відчуйте себе справжнім працівником супермаркету разом із касовим апаратом!
Функції, якими оснащений касовий апарат, дають змогу дитині відчути себе справжнім касиром, а вбудований в апарат калькулятор допоможе ознайомитися з азами арифметики.
Справжню атмосферу магазину створять функціонуючий сканер, пристрій для зчитування банківських карток і каса, що відкривається, в якій зберігаються гроші.
Особливості:
- Симуляція магазину просто вдома
- Калькулятор
- Підсвічування і звук
- Тематичні аксесуари для реалістичної гри
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу «АА» (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 20,5 х 10 х 13,3 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 13 х 17 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 133 мм |
- Ціна: 558 ₴




