Дитячий ігровий набір для прибирання зі стійкою 8 предметів

- Немає в наявності
- Код: 29575
517 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі дівчатка люблять все повторювати за своєю прекрасною мамою, тому часто у своїй кімнаті грають у прибирання, прання та готування. З набором для маленької помічниці Ваш малюк навчиться домашнього ремесла і зможе доповнити свої чудові ігри!
Особливості:
- У наборі 8 елементів
- Стильний реалістичний дизайн
- Точна модель справжнього приладдя для домашніх справ
- Приємне забарвлення набору
- Зручна підставка зі стійкою платформою
- Розкладна конструкція елементів
- Допоможе у відтворенні тематичних сюжетів
- Розвиває жагу до праці, працьовитість і відповідальність.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Кількість предметів: 8 шт
- Розмір іграшки: 20 х 20 х 58 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 25 × 6 × 48,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 517 ₴



