Дитяче брязкальце з прорізувачем Bite-Able Tactile Ball

- Немає в наявності
- Код: 29577
411 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нове брязкальце з сенсорними елементами - справжня знахідка для малюків, яка стане чудовим тренажером для розвитку слухозорового сприйняття, дрібної моторики, уваги та концентрації.
Крім цього, іграшка містить прорізувачі, які допоможуть малюкам впоратися з неприємними відчуттями під час прорізування зубів.
Особливості:
- Яскравий дизайн, приємні для ока кольори
- Серединка прокручується, відтворюючи тріск
- Кольорові елементи виготовлені з еластичного силікону та виконують роль прорізувачів
- Кожен тримач містить різноманітні об'ємні тактильні візерунки
- Іграшка виготовлена з якісних і безпечних для здоров'я дитини матеріалів.
Характеристики:
- Вік: від народження
- Матеріал: Силікон
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 16 х 13 х 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 411 ₴

