Дитяча іграшка Тактильна пірамідка First Present 24 см

-26%
- Готово до відправки
- Код: 29579
618 ₴
458 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перші іграшки малюка мають бути особливими, адже вони виконують не тільки розважальну, але й розвивальну функцію. Кольорова пірамідка — найкраще придбання для малюків, які тільки починають знайомитися з навколишнім світом. Вироблена в приємних пастельних відтінках пірамідка має сучасний дизайн. Ця модель іграшки представлена у формі 6 кольорових куль, які потрібно ставити один на одного. Кожен елемент пірамідки має поверхню з особливою текстурою, що сприяє розвитку сенсорного сприйняття крихітки.
Особливості:
- Стильний дизайн і приємна кольорова гама
- Виготовлена з гуми високої якості, безпечної для дитини
- Представлена у формі текстурних куль різного розміру та кольору
- Кожен елемент пірамідки має текстурну поверхню
Характеристики:
- Вік: від 6 місяців
- Габарити іграшки: 9,5 х 9,5 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 12,5 х 10,5 х 28,2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 282 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 458 ₴


