Дитяча військова машинка Джип позашляховик Terrain Vehicle Інерційна

-10%
- Готово до відправки
- Код: 29580
431 ₴
389 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Військовий позашляховик "Terrain Vehicle" — це сучасна модель іграшкової техніки спеціального призначення з чудовою деталізацією й потужним інерційним механізмом. Іграшка повторює всі особливості справжнього військового автомобіля, серед яких: великі колеса з протектором, міцний кенгур'ятник, характерне забарвлення та рухома пускова установка.
Особливості:
- Іграшка обладнана інерційним механізмом
- Тематика — військова техніка
- Рухома пускова установка
- Колеса з протекторним візерунком
- Позашляховик прикрашений яскравими наклейками
- Чудова деталізація салону
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 23 х 12 х 13 см
- Паковання: Блістер
- Габарити упаковки: 27 х 15 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 389 ₴



