Дитяча залізниця з димом Electric Steam Train Сірий (470см)

- Немає в наявності
- Код: 29590
1 281 ₴
Залізниця — чудовий подарунок для малюка, який любить проводити час, вивчаючи транспортні засоби та техніку. З цим ігровим набором ніколи не буде нудно, адже дитина зможе самостійно прокладати маршрут, визначати кількість вагонів у складі та стежити за іншими важливими нюансами!
Особливості:
- Локомотив зі звуковими ефектами та ефектним парогенератором
- 3 різновиди вагонів
- Великий кільцевий шлях
- Різноманітні аксесуари
Молодий машиніст легко впорається з керуванням локомотивом і обов'язково захоче вивчити інформацію в інших моделях. Перед початком гри потрібно зібрати кільцевий шлях. Таке дозвілля розвиває уяву, фантазію, дрібну моторику, механічну пам'ять, уважність, посидючість, креативність, логічне мислення, самостійність.
Головна особливість набору полягає в локомотиві. Він обладнаний такими ефектами:
- Світловими — підсвітка прожектора червоним і синім кольором
- Звуковими — реалістичні звуки потяга, початок руху та сигнал
- Парогенератор.
Для того щоб із труби пішла пара, необхідно залити воду з піпетки в спеціальний відсік для води. Отвір розміщений у трубі. Вмикання локомотива відбувається через перемикач, розташований збоку локомотива.
Комплектація:
- Локомотив
- 3 різновиди вагонів
- Елементи дороги
- Аксесуари
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Довжина залізниці: 470см
- Довжина потяга та вагонів: 110см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 8,5 х 44,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 485 мм |
| Довжина упаковки | 583 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 1 281 ₴



