Іграшкова машинка Спецтехніка Трап Інерційний

-23%
- Готово до відправки
- Код: 29594
1 179 ₴
910 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика машина, ідеально підійде для гри вдома або на вулиці.
Особливості:
- Інерційний механізм, який дає змогу машинці рухатися вперед на велику відстань
- Відчиняються двері
- Висувний трап
- Світлові та звукові ефекти, що імітують роботу машини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. AG-13 (входять до комплекту)
- Розміри машинки: 28 х 8 х 29 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 11 х 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 910 ₴


